Kultowa marka Little Dutch i jej oferta

Założycielem marki jest Rinke. Pomysł narodził się w 2008 r., kiedy pani Rinke spodziewała się narodzin swojej pierwszej córki. Przygotowując pokój dla dziewczynki, szukała w sklepach różnych akcesoriów dla dzieci, którymi mogłaby wypełnić pokój. Szukała ciekawej lampy, ale nie mogła znaleźć takiej, która wpadłaby jej w oko. Rinke była z zawodu nauczycielką rękodzieła, więc postanowiła sama zaprojektować abażur.

Wszystko zaczęło się od małego abażuru na strychu. Kobieta lubiła robić własne rzeczy i wkrótce zaczęła szyć razem z siostrą Marje. Wkrótce ludzie z dalekich stron zaczęli pytać o ich produkty. Ponieważ popyt rósł, postanowiły rozpocząć masową produkcję prześcieradeł i innych wyrobów włókienniczych. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup naszych kompletów prześcieradeł, ponieważ cenią sobie jakość i nowoczesne wzornictwo.

Z czasem stawiały kolejne kroki i wprowadzały do swojej oferty więcej produktów. Krótko po rozpoczęciu współpracy z warsztatem krawieckim powstała firma Little Dutch. Dziś jest znaną w całej Europie, holenderską marką rodzinną, która cieszy się szerokim zainteresowaniem.

Little Dutch oferuje w swoim asortymencie wysokiej jakości produkty dla dzieci. Marka jest synonimem kreatywności i stylu, dlatego projekty są pomysłowe, funkcjonalne i zabawne. Zabawki są projektowane ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Marka oferuje funkcjonalne i bezpieczne artykuły przydatne już od pierwszych dni życia dziecka. Piękne, pastelowe kolory charakteryzują się ciepłem i spokojem, które towarzyszą maluchom w ich rozwoju. Producenci wkładają całe swoje serce w projektowanie wysokiej jakości produktów, które są jednocześnie trwałe i przyjazne dla środowiska.

Produkty firmy Little Dutch charakteryzują się spójną kolorystyką i oryginalną koncepcją wizualną. Zabawki są tworzone tak, aby można je było wykorzystać na wiele sposobów – doskonale rozwijają wyobraźnię dziecka. Marka stawia na zabawki ponadczasowe, które cieszą się zainteresowaniem dzieci przez wiele lat. Materiały wykonane z wysokiej jakości surowców, w tym bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex. Zabawki wykonane są z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, przetwarzanego zgodnie z rygorystycznymi normami (FSC).

Pełną ofertę zabawek i akcesoriów dla dzieci znajdziesz w dobrym internetowym sklepie dziecięcym.

Recommended Articles